Nowa drukarka fiskalna DEON LAN E

 Drukarka fiskalna DEON LAN E: Nowoczesna technologia, zamknięta w poręcznej i ergonomicznej obudowie, stworzona dla osób prowadzących ruchomą sprzedaż z użyciem komputera, laptopa czy palmtopa, lub tradycyjną, gdzie lada sklepowa ma ograniczoną powierzchnię. Pomimo niewielkich rozmiarów jej możliwości są ogromne.

Sprawdzona, ergonomiczna obudowa kryje w sobie zupełnie nowe funkcjonalności spotykane w najdroższych i najbardziej zaawansowanych drukarkach fiskalnych na rynku.

NAJWAŻNIEJSZE ZMIANY
- Nowe wyświetlacze graficzne 132 x 48 pikseli z możliwością wyświetlania w trybie inwersu.
- Formatka faktury VAT z możliwością drukowania pełnych danych nabywcy i odbiorcy.
- Port LAN do łączenia urządzenia z siecią komputerową oraz dedykowany port USB 1A do zasilania urządzeń zewnętrznych, takich jak tablet lub telefon komórkowy.
- Nowa, znacznie szybsza i wydajniejsza elektronika drukarki z nowymi zasobami.
- Możliwość rozbudowy o moduły Bluetooth lub WLAN (WiFi).
- Obsługa wszystkich standardowych protokołów komunikacyjnych oraz nowego protokołu Novitus XML.
- BILETERKA – specjalna wersja drukarki z homologacją do ewidencji sprzedaży biletów przy świadczeniu usług w zakresie transportu pasażerskiego.

Lista funkcjonalności drukarki Deon LAN E jest znacznie dłuższa. Nowa płyta główna drukarki to nowy procesor, nowy system operacyjny, nowe złącza komunikacyjne i nowe możliwości.

Oprócz obsługi modułów komunikacji bezprzewodowej WLAN i BT podłączanych do portu COM3 (wewnętrzne złącze pod pokrywą) do komunikacji z komputerem, tabletem czy smartfonem, drukarka została wyposażona w złącze LAN do łączenia drukarki w sieci komputerowe. Jest to obecnie najlepsze, najbardziej funkcjonalne połączenie urządzeń  z komputerami.

Drukarka została wyposażona w dodatkowy, najnowocześniejszy protokół komunikacyjny XML do prowadzenia sprzedaży z systemów komputerowych. Protokół ten do tej pory dostępny był tylko w najbardziej zaawansowanych drukarkach Novitus HD E. Szczególnie upodobały go sobie firmy tworzące webowe systemy sprzedaży.

Drukarka posiada również homologację jako urządzenie specjalizowane do  ewidencji sprzedaży towarów i usług przy świadczeniu usług w zakresie transportu pasażerskiego. Może występować w wersji „Bileterka”  i współpracować z najpopularniejszymi programami do sprzedaży biletów  w transporcie pasażerskim.

 wróć
novitus
posnet
wapro
paytel